RSS

Ми на Facebook

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить
Шановні батьки та учні! Відповідно до листа МОН України від 16.03.2020 р.N -406 у навчальних закладах впроваджено дистанційне навчання для учнів 1-11 класів. Завдання, розробки уроків, відео ресурси, презентації з навчальних предметів для 1- 11-х класів на період до 03 квітня 2020 р., покласифіковані за класами і предметами Комунікація з учнями на період дистанційного навчання здійснюватиметься за допомогою сервісів Google Classroom та Hangouts, Microsoft Teams, Zoom, Class Dojo, Classtime, Viber. Прохання до учнів надавати зворотній зв'язок, виконувати завдання і надсилати для перевірки вчителям-предметникам..

Новини

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Підсумкова лінійка за 2018/2019 н. р.
У п'ятницю, 14 червня, у Ганичівській школі відбулася урочиста лінійка, присвячена підведенню підсумків роботи школи за 2018/2019 н. р.
В цьому році учні нашої школи гарно попрацювали, брали участь у різних шкільних, районних, обласних конкурсах та олімпіадах, і були відзначені дипломами та грамотами управління освіти і ьну середню освіту випускникам 9 клдерждепартаменту освіти.

Кращі учні школи отримали похвальні листи.

Також було вручено свідоцтва про базову загаласів. Приємно, що випускниці Перегиня Злата та Березун Наталія отримали свідоцтва з відзнакою.
З успішним завершенням важливого навчального етапу випускників привітав директор школи М. Фельбаба, сільський голова А.Фіцай, священик греко-католицької церкви о. Михайло.

Презентація школи


Завантажити

Флешмоб у Ганичівській ЗОШ І-ІІІ ст.  

МОН України

ПедПреса
Go to top