Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання, які проходитимуть тестування в 2019 році, розпочнеться 5 лютого. Відповідний наказ, яким затверджений календарний план проведення ЗНО-2019, підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Підсумкова лінійка за 2018/2019 н. р.
У п'ятницю, 14 червня, у Ганичівській школі відбулася урочиста лінійка, присвячена підведенню підсумків роботи школи за 2018/2019 н. р.
В цьому році учні нашої школи гарно попрацювали, брали участь у різних шкільних, районних, обласних конкурсах та олімпіадах, і були відзначені дипломами та грамотами управління освіти і ьну середню освіту випускникам 9 клдерждепартаменту освіти.

Кращі учні школи отримали похвальні листи.

Також було вручено свідоцтва про базову загаласів. Приємно, що випускниці Перегиня Злата та Березун Наталія отримали свідоцтва з відзнакою.
З успішним завершенням важливого навчального етапу випускників привітав директор школи М. Фельбаба, сільський голова А.Фіцай, священик греко-католицької церкви о. Михайло.