Оновлений військово-патріотичний майданчик
Під час весняного благоустрою в Ганичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було дооблаштовано шкільний майданчик військово-патріотичної підготовки, розбито та висаджено біля нього клумби, дерева та «зелена» огорожа.
Родзинкою майданчика став, так званий, «зелений кабінет», на якому учні зможуть займатися повноцінним навчанням на свіжому повітрі. «Зелений кабінет» може використовуватися вчителями різних предметів під час засвоєння теоретичних основ уроку.
Організував роботу, контролював процес та надав матеріали для оформлення майданчика вчитель ДПЮ Немеш М.Ф. Допомагали йому в цьому вчитель ОБЖ Куцин А.І., вчителі біології Бердар О.М., Жидак Т.Ю., вчитель трудового навчання Кубарич І.І., а також небайдужі батьки Бердар Олег та Аннишинець Михайло, яким дирекція школи висловлює свою подяку.
За короткий час майданчик став не тільки окрасою школи, а й улюбленим місцем відпочинку та навчання учнів.

Уроки предмету Захист Вітчизни

Флешмоб у Ганичівській ЗОШ І-ІІІ ст до Дня української писемності
(підготувала вчитель української мови та літератури Попович Олеся Петрівна)

День захисника України в Ганичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відповідно до річного плану роботи школи та в рамках дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» 12 жовтня відбулася загальношкільна лінійка, приурочена Дню захисника України.

Із святковим концертом перед присутніми виступили учні 7-А та 8-А класів під керівництвом музичного керівника Омельяненко Н.В., заступника директора з виховної роботи Юришинець О.М., педагогів-організаторів Фери В.І. та Черевко Н.Ю.

Директор школи Фельбаба М.М. привітав присутніх зі святом, а також відзначив грамотами учнів та учнівські колективи школи за активну участь у житті школи.

На святі були присутні депутат обласної ради головний лікар Тячівської ЦРЛ Яринич Ф.М. та начальник управління культури Тячівської РДА Гудак В.А., які в свою чергу привітали присутніх зі святом та вручили грамоти і відзнаки директору школи Фельбабі М.М. та учням школи за високий рівень патріотичного виховання в Ганичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Флешмоб учнів 5 класів до Дня вишиванки

Відеофакти