Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання, які проходитимуть тестування в 2019 році, розпочнеться 5 лютого. Відповідний наказ, яким затверджений календарний план проведення ЗНО-2019, підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

До Дня Соборності України

Ще один реалізований проект...
З метою забезпечення безпеки дорожнього руху та дотримання вимог ПДР, адміністрація Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів спільно з головою Ганичівської сільської ради Фіцаєм А.В. реалізували проект з благоустрою території школи та відкрили пришкільну автостоянку, що дає можливість звільнити узбіччя та під'їзд до шкільного подвір'я від транспортних засобів.
Дирекція школи висловлює подяку сільському голові Фіцаю А. В. та вчителеві предмету Захист Вітчизни Немешу М. Ф. за участь у здійсненні проекту, розуміння і надану допомогу у вирішенні шкільних питань.

День учителя у Ганичівській ЗОШ

Велика шкільна родина, талановиті учні одинадцятих класів та улюблені вчителі Ганичівської школи   зібралися 4 жовтня, щоб відсвяткувати осіннє свято❤️.

Звучали пісні, вірші та музичне привітання від учениці 11-Б класу Мадярій Дарини, якими насолоджувався весь зал!

Директор школи вручив грамоти кращим педагогам школи від імені сільського голови Фіцая А. В., а саме,  Попович Л. І., Суходольській Л. М., Футько А. І., Омельяненко Н. В., Немешу М. Ф., Федурці М. М., Кустрьо Н. Ю.

Приємною несподіванкою було відеозвернення колишніх учнів школи до своїх вчителів, а саме: Фельбаби Анастасії, Фіцай Іванни, Попович Діани, Тяско Крістіни та Роксани, Короля Дениса, Перегині Наталії, Гендич Альбіни, Дербак Тетяни та Рибалко Ольги. Організатори свята  -  музичний керівник Омельяненко Н. В., учні 11 класів, класні керівники Куцин О. В. та Кубарич І. І.,  а також вчитель української мови та літератури Попович О. П.

Вітаємо всіх вчителів!

Сторінка 1 із 139