Оголошення!
З понеділка, 25 січня, навчання в Ганичівському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів організовуватиметься у звичному режимі, але з чітким дотриманням усіх санітарних норм та карантинних рекомендацій. Прохання до батьків та учнів не нехтувати карантинними обмеженнями!!!

Україна виходить з локдауну та повертається в карантин: перелік офіційних обмежень та заборон від 25 січня

Оголошення!
У зв'язку із запровадженням локдауну в Україні з 8 по 24 січня 2021 року, навчання в Ганичівському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів буде проходити за дистанційною формою в період з 11.01.2021 по 22.01.2021 р.
Навчання в синхронному режимі проходитиме через Zoom, в асинхронному - додатках Google (Classroom, Keep) та Viber.

Більше статей...

Сторінка 1 із 152