Вибір та замовлення підручників для 7 класу

Зі святом 1 вересня!
З Днем знань

До уваги батьків та учнів!!!
Продовжується набір учнів до 10 класу на 2022-2023 н.р. (до 25 серпня)
Після отримання свідоцтва про базову середню освіту, усі учні 9-х класів Ганичівського ОЗ ЗСО І-ІІІ ступенів, які не виявили намір припинити навчання в ньому і не були відраховані або переведені до іншого закладу освіти (за відповідною заявою одного з батьків учня або самого учня у разі його повноліття), будуть переведені відповідним наказом до 10-х класів.

Для отримання більш детальної інформації щодо способу подачі заяви та документів необхідно безпосередньо звернутись до закладу освіти.
До заяви додаються:
-копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
-оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду";

-оригінал або копія відповідного документа про освіту (за наявності).

У випадку подання копій документів, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування (крім копії свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти).

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.
Діти або один з їх батьків, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом в Україні, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, та які не мають одного чи обох документів, визначених пунктами 1 та/або 3, зараховуються до закладу освіти без подання зазначених документів згідно з Порядком.

Сторінка 1 із 160