Список учнів, зарахованих до 1 класу з вересня 2020 року

Вітання з Останнім дзвоником!

Дорогі діти, шановні батьки!

Адміністрація та колектив Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів щиро вітають Вас зі святом Останнього дзвоника! Зичимо доброго здоров’я, родинного тепла і затишку, а діточкам набратися сил до початку нового навчального року.
Випускникам бажаємо успішно скласти ЗНО і вступити у доросле самостійне життя. Нехай їхніми супутниками будуть завжди Віра, Надія та Любов!
Усього найкращого!

З досвіду організації дистанційного навчання

Впродовж  карантину учителі  Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  отримали досвід організації роботи з дітьми дистанційно обравши сервіси Viber, Zoom  та Google Classroom і довели, що справді можливо якісно проводити  навчання на відстані. А саме, навчились комунікувати з учнями, користуватися онлайн-сервісами, створювати відеоконференції, збирати файли з роботами, ставити оцінки онлайн, контролювати виконання завдань, використовувати соціальні мережі, створювати контрольні роботи, надавати консультації учням.

Більше статей...

Сторінка 1 із 149