Тема тижня "Територія" у пілотних класах Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Цього місяця учні 2-х пілотних класів працюють над темою "Територія". Діти знайомлять прибульців (Фліпа, Тікі та Блума) з територією нашої країни, нашого села.

Виготовили цікавий проект "Наше село" та побували в краєзнавчому музеї «Калина», де познайомилися з минулим життям наших предків. Учні працювали над груповими проектами «Територія бобра» та «Мій населений пункт», Будували будиночки для інопланетян(технології ЛЕГО).

Пройшов тиждень «МОДА»

В рамках тижня в Ганичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов тиждень «МОДА».

Завдання одинадцятого тижня:

1. Організувати навчальні ситуації, щоб учні поділилися власними міркуваннями про те, що таке «мода» та «неповторність».

2. Формувати розуміння того, що кожна людина має право на вираження власної неповторності й не можна оцінювати людей за одягом.

3. Навчати зображувати почуту інформацію у вигляді моделей, малюнків.

4. Спонукати учнів до розповідей про те, що їх вразило, схвилювало, до переказування подій із власного життя.

5. Формувати здорові й корисні звички.

6. Навчати організовувати власне робоче місце, дотримуватися безпечних прийомів праці та правил безпечної поведінки.

7. Навчати висловлювати свою думку, активно слухати в умовах усного спілкування, взаємодіяти з однокласниками.

З першими класами протягом тижня було створено колаж «Модно – це…»

Діти в групах  створили колаж на тему: Модно правильно харчуватись, Модно займатися спортом, модно мати корисні звички,Модно одягатись так,щоб підкреслювати власну неповторність.

Гра «Модний показ», «Ґудзикова математика», «Створення ескізів святкових суконь».

Пройшов тематичний тиждень «Театр»

Протягом цього тижня учні:

• поглибили свої знання про театральне мистецтво;
  • ознайомились з різними видами театрів (музичний, ляльковий, тыньовий театр, театр звірів та ін.);
  • розширили уявлення про театральні професії (художник, гример, перукар, музикант, декоратор, костюмер, артист);

З учнями 1-В класу було створено тіньовий театр  за допомогою ламп та простирадла. Діти своїми руками створювали силуети тварин. З паперу зробили казкових героїв і відтворили казку  «Червона шапочка».

З учнями 1-А та 1-Б класу була підготовлена інсценізація вистави до казки «Рукавичка»

Ознайомлення з умовами роботи НУШ

14 листопада 2018 року відвідала Ганичівську ЗОШ І-ІІІ ступенів начальник відділу дошкільної та загальної середньої освіти управління освіти Тячівської райдержадміністрації Наталія Сергіївна Мацола, яка ознайомилася з умовами навчання учнів 1-их класів Нової української школи.

Нові класи НУШ в Ганичівській ЗОШ

За літній період в Ганичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено капітальний ремонт класів, в яких будуть навчатися учні 1-их класів НУШ.

Класи набули вигляду сучасної європейської школи, як і попередні класи, які приймають участь в пілотному проекті НУШ.

Милує око і оновлений інтер'єр класів, і зручні меблі. В класах встановлено сучасне освітлення, мультимедійні комплекси, підключені до швидкісного інтернету.

Класи забезпечені дидактичним матеріалом, комп'ютерною і копіювальною технікою.

Адміністрація школи доклала максимальних зусиль для успішного навчання та виховання учнів.

Нових вам звершень, досягнень і успіхів, учні НУШ!

Сторінка 1 із 2