Ми на Facebook

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Вітаємо переможців

ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін 2016/2017 н.р.

№п/п

Предмет

Клас

Місце

ПІП учня

Вчитель, що підготував

1.

Трудове навчання

9-Б

ІІ

Дикун Алевтина

Куцин А.І.

2

Трудове навчання

10-А

ІІ

Герич Богдана

Томищ І.І.

3.

Трудове навчання

8-Б

І

Кубарич Іван

Кубарич І.І.

4.

Економіка

11-А

ІІ

Гендич Альбіна

Березун Н.І.

5.

Астрономія

11-А

І

Гендич Альбіна

Кубарич І.І.

6.

Німецька мова

9-А

ІІІ

Пономаренко Андріана

Томищ Н.Ю.

7.

Інформаційні технології

8-А

І

Фельбаба Анастасія

Куцин О.В.

8.

Історія

10-Б

ІІ

Король Денис

Фельбаба В.В.

9.

Історія

11-Б

ІІІ

Гичун Ірина

Герич Т.В.

10.

Інформатика

8-А

І

Кус Вадим

Куцин О.В.

11.

Інформатика

11-А

ІІІ

Гендич Альбіна

Куцин О.В.

12.

Українська мова

7-А

ІІІ

Перегиня Злата

Король С.В.

13.

Українська мова

8-Б

ІІІ

Аннишинець Назарій

Корсак М.В.

14.

Українська мова

10-Б

ІІІ

Король Денис

Король С.В.

15.

Хімія

7-Б

ІІ

Омельяненко Любомир

Герич В.П.

16.

Хімія

10-А

ІІІ

Герич Богдана

Герич В.П.

17

Географія

8-А

ІІ

Кус Вадим

Березун Н.І.

18.

Біологія

8-Б

ІІ

Аннишинець Назарій

Жидак Т.Ю.

19.

Біологія

10-Б

ІІІ

Король Денис

Попович В.А.

 

 

Результати ІІ етапу конкурсу імені П.Яцика

 

№п/п

Клас

 

Місце

ПІП учня

Вчитель, що підготував

1.

7-А

І

Перегиня Злата

Король С.В.

2.

10-Б

І

Король Денис

Король С.В.

3.

6-А

ІІ

Попович Василь

Корсак М.В.

4.

8-А

ІІ

Фельбаба Анастасія

Король С.В.

5.

5-А

І

Бердар Василь

Корсак М.В.

 

Результати ІІ етапу конкурсу імені Т.Шевченка

 

№п/п

Клас

 

Місце

ПІП учня

Вчитель, що підготував

1.

11-Б

ІІ

Гичун Ірина

Корсак М.В.

2.

9-В

 

Танчинець Яна

Кричка В.В.

3.

8-А

 

Кус Вадим

Король С.В.

4.

7-Б

 

Фіцай Юлія

Король С.В.

5.

6-А

ІІІ

Куцин Тетяна

Корсак М.В.

6.

5-А

 

Бердар Андріан

Корсак М.В.

 

 

 Активну участь учні школи приймали  у захисті наукових робіт МАН

 

№п/п

Клас

 

Місце

ПІП учня

Вчитель, що підготував

1.

9-Б

ІІ

Дикун Алевтина

Куцин А.І.

2.

11-Б

ІІ

Роговська Ілона

Перегиня О.В.

3.

11-Б

Учасн.

Гичун Ірина

Костенюк Я.М.

4.

9-А

ІІ

Тяско Роксана

Кухта О.І.

5.

9-А

І

Тяско Роксана

Грежинець Г.М.

 

 

 

За результатами І навчального семестру 2016/2017 н.р успішність учнів складає:

   - на високий рівень знань вчиться - 46 учнів;

   - на  достатній рівень знань вчиться 133 учнів;  

   - на середній рівень знань вчаться 262 учнів; 

    - мають низький рівень знань  50 учнів. 

 

Go to top