Помилка
  • Помилка завантаження даних каналу
Рейтинг користувача:  / 15
ГіршийКращий 

 

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Історія школи

     У мальовничому  куточку  Карпат, де шумить  швидкоплинна  Тересва,  розташована наша рідна школа. Вона, як своєрідна планета, знаходиться  у постійному русі, трудиться і живе своїми законами , традиціями  і проблемами.

     Ганичівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів має яскраву історію. Вона була заснована в 1953 році.

До 1919 року освітянськими питаннями займалася початкова школа. До неї приходили всі бажаючі навчатися.

З 1920 р. по 1939 р.  в селі діяла восьмирічна школа.

У 1944 році восьмирічну школу очолював Савляк Петро Михайлович. Він керував нею до 1945 року.

Продовжив його справу Горват Євгеній Іванович, який директорував у школі з 1950 по 1952 рр.

Кількість дітей шкільного віку зростало, і незабаром стало тісно в стінах старого приміщення. Ініціатором побудови шкільного приміщення виступив священик С. К. Зомборі. Він власноруч розробляв план будівництва. До цієї ідеї підключаються і односельчани-активісти Герич М.І. та Федорик І. В.  Для кожного дворогосподарства було заплановано 2000 нормоднів.

Зусиллями наших односельчан у 1953 році було відкрито новий корпус типової сільської школи. Її очолює з 1953 по 1955 рр. Гросич(Москалець) Софія Михайлівна.

У 1955 році естафету прийняв Летічевський Марк Самойлович. Він підіймав освітній рівень наших односельчан до 1957 року. З 1957 по 1968 рр. директором школи було призначено Пузика Василя Васильовича. У 1968 році школу очолив Михайло Михайлович Фельбаба. Він керував школою з 1968 по 1983 рр.   та з 1989 по 1999 рр. За цей час школа набула сучасного стану, різко покращилась матеріальна база, школа стала однією з найкращих в районі.

З 1982 по 1984 рр. керував школою Плиска Іван Юрійович.

З 1989 по 1999 рр. школу очолювала Ганна Юріївна Шеф.

З 1999 року керівником школи призначено Михайла Михайловича Фельбабу.

За цей час школа утвердилася як школа, де працює згуртований, дисциплінований колектив педагогів, які користуються повагою батьків та учнів, бо поєднують у собі любов до справи і дітей, впроваджують і закріплюють гуманні стосунки в процесі розбудови національної школи.

Учительський колектив, батьківська громадськість, учні пам’ятають і цінують попереднього керівника школи Фельбабу  Михайла Михайловича, 25 років трудового стажу якого пов’язано з діяльністю нашої школи.

Під школу відведена ділянка площею 0,96 га.

На шкільній території, крім будівлі школи, розташовані шкільна майстерня, спортмайданчик, майданчик для прогулянок.

Милують око шкільні клумби за якими доглядають учні 1-10 класів.

Пріоритетним напрямом виховної роботи школи є формування морально-духовної, життєво-компетентної особистості, яка успішно реалізується в соціумі як громадянин, сім'янин, професіонал.

Проблема над якою працює школа  – це  національно-патріотичне виховання учнів, реалізація якої допомагає забезпечити духовну єдність поколінь, зберегти родинні традиції.

Через залучення учнів до вивчення народних традицій, звичаїв, обрядів ми виховуємо національну свідомість і самосвідомість дітей. Система цінностей і якостей розвивається і виявляється через власне ставлення дитини, тому зміст виховання у школі включає:

1. Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави.

2. Ціннісне ставлення до людей.

3. Ціннісне ставлення до природи.

4. Ціннісне ставлення до мистецтва

5. Ціннісне ставлення до праці.

6. Ціннісне ставлення до себе.

Питання демократизації управління школою знаходять свою практичну реалізацію через розвиток і вдосконалення різних форм самоврядування.

Завдяки  учнівському самоврядуванню у школі забезпечується режим життя та навчально-виховна робота.

       Структура самоврядування визначається активом школи. Керівництво ним зосереджено в раді учкому. Голова ради учкому вибирається на загальгошкільних зборах. Рада учкому складається із 7 центрів.

        В кожному з 11 класів є своя структура учнівського самоврядування. Засідання ради учкому 5-11 класів проводяться раз на місяць.

        Особливе місце у розвитку самоврядування відводиться чергуванню класів. Підсумки роботи підводяться на загальношкільних лінійках.

        Учні 1-4 класів згуртовані в об’єднання «Школярик», 5-11 класи – в об’єднання «Рідний край».

        В школі працюють гуртки художньо-естетичного, спортивного, туристично-краєзнавчого напрямку.

        Завдяки широкому залученню дітей до позакласної роботи, школа постійно протягом багатьох років займає призові місця в районних та обласних конкурсах.

        Деякі аспекти роботи школи висвітлюються на сторінках районної газети «Дружба» та сторінках даного сайту.

 

Презентація школи


Завантажити

Флешмоб у Ганичівській ЗОШ І-ІІІ ст.



  

МОН України

ПедПреса
Go to top