Ми на Facebook

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

 ПЛАН 

 

               організації та проведення  заходів на зимові канікули

 

в Ганичівській  ЗОШ І-ІІІ ступенів на 2017/2018 навчальний рік

№п/п

Назва заходу

Дата

проведення

 

Клас

Час проведення

Відповідальні

 за проведення

 

Відмітка про виконання

 

1

 Підготовка до Різдвяного вертепу

02.01

1-А,Б,В

2-А,Б,В

3-А,Б

4-А, Б,В

 

 

 

 

 

5-А,Б

6-А,Б,В

7-А,Б

8-А,Б

9-А,Б,В

10-А,Б,В

11-А, Б

9.00-14.00

Медвідь О.В.

Герич Н.І.

Дикун А.О.

Роговська Л.В.

Дикун М.О.

Москвінова Т.М.

Щербина А.І.

Футько А.І.

 

Бердар О.М.

Омельяненко Н.В.

Герич Т.М.

Березун Н.І.

Жидак Т.Ю.

Герич Т.В.

Кубарич І.І.

Пелех Л.В.

Куцин О.В.

Грежинець Г.М.

Косак Н.І.

Кричка В.В.

Перегиня О.В.

Фіцай М.Ю.

 

 

2.

Підготовка до Різдвяного вертепу

 

 

 

 

 

 

 

Зимові  свята в Україні

 

 

 

 

 

 

 

 

03.02

 

 

1-А,Б,В

2-А,Б,В

3-А,Б

4-А, Б,В

 

 

 

 

 

5-А,Б

6-А,Б,В

7-А,Б

9-А,Б,В

10-А,Б,В

11-А,Б

 

 

 

 

2-11

9.00-13.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.00-13.00

Медвідь О.В.

Герич Н.І.

Дикун А.О.

Роговська Л.В.

Дикун М.О.

Москвінова Т.М.

 

 

Король С.В.

Куцин С.І.

Черевко В.Ю.

Кухта Є.Д.

Фіцай В.В.

Дикун Т.І.

Пелех Л.В.

Кубарич М.Ю.

Грежинець Н.І.

 

Куцин О.В.

Перегиня О.В.

Удич С.В.

Немеш М.Ф.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Новорічні віншування “Сію,сію,посіваю”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Робота гуртків за інтересами

04.01

1-А,Б,В

2-А,Б,В

3-А,Б

4-А, Б,В

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5-А,Б

6-А,Б,В

7-А,Б

8-А,Б

9-А,Б,В

10-А,Б,В

11-А, Б

 

 

 

 

 

 

2-11

9.00-13.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.00-13.00

Плиска В.Ю.

Аннишинець М.М.

Плиска Л.Ю.

Мартиненко Н.В.

Федурця М.М.

Суходольська Л.М.

Бердар Т.В.

Фіцай М.І.

Дзябко Н.І.

Пелех А.І.

Щербина А.І.

 

 

Бердар О.М.

Герич Т.В.

Жидак Т.Ю.

Корсак М.В.

Герич Т.М.

Кубарич І.І.

Грежинець Г.М.

Косач Н.І.

Кричка В.В.

Герич В.П.

Фіцай М.Ю.

Куцин В.І.

Куцин А. І.

 

 

 

Попович Л.І.

Омельяненко Н.В.

Березун Н.І.

 

 

4.

Зимові витинанки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Робота гуртків за інтересами

05.01

 

 

1-А,Б,В

2-А,Б,В

3-А,Б

4-А, Б,В

 

 

 

5-А,Б

6-А,Б,В

7-А,Б

9-А,Б,В

10-А,Б,В

11-А,Б

 

 

2-11

9.00-13.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.00-13.00

Плиска В.Ю.

 Суходольська Л.М.

 Фіцай М.І.

Футько А.І.

Ткач Н.І.

 

Косач Н.І.

Герич В.П.

Перегиня О.В.

Куцин С.І.

Черевко В.Ю.

Куцин А.І.

Кухта Є.Д.

 

Попович О.П.

Попович Л.І.

 

 

5.

Репетиція до Різдвяного вертепу

 

 

 

 

 

 

Різдвяні привітання

вчительського ансамблю

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Робота гуртків за інтересами

09.01

1-А,Б,В

2-А,Б,В

3-А,Б

4-А, Б,В

 

 

 

 

5-А,Б

6-А,Б,В

7-А,Б

9-А,Б,В

10-А,Б,В

11-А,Б

 

 

 

 

 

 

2-11

9.00-13.00

Медвідь О.В.

Герич Н.І.

Дикун А.О.

Роговська Л.В.

Дикун М.О.

Москвінова Т.М.

Щербина А.І.

 

Герич Т.М.

Корсак М.В.

Березун Н.І.

Кубарич І.І.

Куцин О.В.

Грежинець Г.М.

Кричка В.В.

 Король С.В.

Фицай М.Ю.

 Черевко В.Ю.

Немеш М.Ф.

Куцин В.І.

Герич Т.В.

Жидак Т.Ю.

 

Омельяненко Н.В.

Бердар О.М.

Фіцай В.В.

 

 

6.

Конкурс малюнків “Зимові свята”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Робота гуртків за інтересами

10.01

1-А,Б,В

2-А,Б,В

3-А,Б

4-А, Б,В

 

 

 

 

 

 

5-А,Б

6-А,Б,В

7-А,Б

9-А,Б,В

10-А,Б,В

11-А,Б

 

 

 

2-11

9.00-13.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.00-13.00

Аннишинець М.М.

Плиска Л.Ю.

Мартиненко Н.В.

Федурця М.М.

Дзябко Н.І.

 Пелех А.І.

 Бердар Т.В.

Футько А.І.

Ткач Н.І.

 

Корсак М.В.

Косач Н.І.

Герич В.П.

Куцин С.І.

Куцин А.І.

Кухта Є.Д.

Дикун Т.І.

Кубарич М.Ю.

 

Куцин О.В.

Попович О.П.

 

 

 

 

7.

Конкурс малюнків

 « Зима-чарівниця»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Робота гуртків за інтересами

11.01

1-А,Б,В

2-А,Б,В

3-А,Б

4-А, Б,В

 

 

 

 

5-А,Б

6-А,Б,В

7-А,Б

9-А,Б,В

10-А,Б,В

11-А,Б

 

2-11

9.00-13.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.00-13.00

Аннишинець М.М.

Плиска Л.Ю.

Мартиненко Н.В.

Федурця М.М.

Дзябко Н.І.

 Пелех А.І.

 Бердар Т.В.

Кубарич І.І.

Герич В.П.

Король С.В.

Фіцай М.Ю.

Пелех Л.В.

Куцин В.І.

Попович О.П.

 

Березун Н.І.

Фіцай В.В.

 

 

8.

Зустрічаємо старий Новий рік

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Робота гуртків за інтересами

12.01

1-А,Б,В

2-А,Б,В

3-А,Б

4-А, Б,В

 

 

 

5-А,Б

6-А,Б,В

7-А,Б

8-А,Б

9-А,Б,В

10-А,Б,В

11-А,Б

 

 

 

 

2-11

9.00-13.00

Плиска В.Ю

Попович Л.І. Суходольська Л.М.

 Фіцай М.І.

Ткач Н.І.

 

Жидак Т.Ю.

Куцин В.І.

Томищ Н.Ю.

Корсак М.В.

Куцин О.В.

Косач Н.І.

Перегиня О.В.

Куцин С.І.

Куцин А.І.

Кухта Є.Д.

Дикун Т.І.

Пелех Л.В.

 

Немеш М.Ф.

Кухта О.І.

Фельбаба В.В.

 

 

9

Народні звичаї та обряди Різдвяний Вертеп «Зійшла зоря над  Віфлеємом»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Робота гуртків за інтересами

15.01.

 1-А,Б,В

2-А,Б,В

3-А,Б

4-А, Б,В

 

 

 

 

5-А,Б

6-А,Б,В

7-А,Б

8-А,Б

9-А,Б,В

10-А,Б,В

11-А,Б

 

2-11

9.00-13.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.00-13.00

Медвідь О.В.

Герич Н.І.

Дикун А.О.

Роговська Л.В.

Дикун М.О.

Москвінова Т.М.

Ткач Н.І.

Футько А.І.

Томищ Н.Ю.

Кричка В.В.

Черевко В.Ю.

Фицай В.В.

Кубарич М.Ю.

 

 

 

Фельбаба В.В.

Березун Н.І.

Кухта О.І.

 

 

 

 

 

 

10

Свято “Коляда у кожен дім”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Робота гуртків за інтересами

16.01.

1-А,Б,В

2-А,Б,В

3-А,Б

4-А, Б,В

 

 

 

 

 

 

 

 

5-А,Б

6-А,Б,В

7-А,Б

8-А,Б

9-А,Б,В

10-А,Б,В

11-А,Б

9.00-13.00

Плиска В.Ю.

Аннишинець М.М.

Плиска Л.Ю.

Попович Л.І.

Мартиненко Н.В.

Федурця М.М.

Суходольська Л.М.

Бердар Т.В.

Фіцай М.І.

Дзябко Н.І.

Пелех А.І.

Томищ Н.Ю.

Кухта О.І.

Фельбаба В.В.

Кубарич І.І.

Грежинець г.М.

Герич В.П.

Король С.В.

Кухта Є.Д.

Герич Т.М.

Бердар Т.В.

 

Немеш М.Ф.

Попович О.П.

Удич С.В.

 

 

 

11

Різдвяні традиції рідного краю

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Робота гуртків за інтересами

17.01.

1-А,Б,В

2-А,Б

3-А,Б,В

4-А, Б,В

 

 

 

 

 

 

 

5-А,Б,В

6-А,Б

7-А,Б

8-А,Б,В

9-А,Б,В

10-А,Б

11-А,Б

 

 

 

 

 

 

2-11

9.00-13.00

Плиска В.Ю.

Аннишинець М.М.

Плиска Л.Ю.

Мартиненко Н.В.

Федурця М.М.

Суходольська Л.М.

Бердар Т.В.

Фіцай М.І.

Дзябко Н.І.

Пелех А.І.

Медвідь О.В.

Герич Н.І.

Омельяненко Н.В.

Фельбаба В.В.

Кухта О.І.

Томищ Н.Ю.

Грежинець Г.М.

Кричка В.В.

Король С.В.

Куцин А.І.

Дикун Т.І.

Грежинець Н.І.

Фіцай В.В.

 

Попович Л.І.

Попович О.П.

Кухта О.І.

 

 

 

 

 

12

Країна  загадок

18.01.

1-А,Б,В

2-А,Б,В

3-А,Б

4-А, Б,В

 

 

 

 

 

5-А,Б

6-А,Б,В

7-А,Б

8-А,Б

9-А,Б,В

10-А,Б,В

11-А,Б

9.00-13.00

Щербина А.І.

Футько А.І.

Ткач Н.І.

Попович О.П.

Дикун А.О.

Москвінова Т.М.

Роговська Л.В.

Дикун М.О.

 

Томищ Н.Ю.

Кухта О.І

Фельбаба В.В.

Перегиня О.В.

Куцин С.І.

Дикун Т.І.

Грежинець Н.І.

Куцин В.І.

Корсак М.В.

Попович О.П.

 

13

Конкурс стінних газет

19.01.

1-А,Б,В

2-А,Б,В

3-А,Б

4-А, Б,В

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5-А,Б

6-А,Б,В

7-А,Б

8-А,Б

9-А,Б,В

10-А,Б,В

11-А,Б

 

9.00-13.00

Плиска В.Ю.

Аннишинець М.М.

Плиска Л.Ю.

Мартиненко Н.В.

Федурця М.М.

Суходольська Л.М.

Бердар Т.В.

Фіцай М.І.

Дзябко Н.І.

Пелех А.І.

Щербина А.І.

Ткач Н.І.

Футько А.І.

 

Бердар О.М.

Омельяненко Н.В.

Герич Т.В.

Жидак Т.Ю.

Томищ Н.Ю.

 Корсак М.В.

Кухта О.І.

 Березун Н.І.

 Герич Т.М.

 Фельбаба В.В.

 Кубарич І.І.

Куцин О.В.

Грежинець Г.М.

Косач Н.І.

Кричка В.В.

Герич В.П.

Перегиня О.В.

Куцин В.І.

Пелех Л.В.

Фіцай М.Ю.

Король С.В.

Куцин С.І.

Черевко В.Ю.

Фіцай В.В.

Дикун Т.І.

Пелех Л.В.

Куцин А.І.

Попович О.П.

 

Заступник директора з виховної роботи:          О. Юришинець

 

Go to top