Великодній кошик
Напередодні Великодня, найсвітлішого християнського свята, учні, батьки та вчителі Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів долучилися до благодійної акції "Великодній кошик" .
З побажаннями миру, дітям Сходу було передано 25 коробок з солодощами, іграшками, канцелярським приладдям, засобами гігієни, малюнками, листівками та 2 коробки - воїнам АТО із наборами продуктів харчування. Разом із подарунками, листами та малюнками учні передали бійцям АТО побажання миру та скорішого повернення додому.

Час добрих справ

Продовжується діяльність шкільного фонду «Милосердя». Ми не можемо стояти осторонь, коли хтось потребує нашої допомоги. Цього тижня шкільний фонд, за підтримки вчителів, учнів та батьків, надав матеріальну допомогу колишньому учневі Фрегану Василеві, якому потрібна термінова повторна дорого вартісна операція ноги, у сумі 13 650 грн. А також було надано допомогу вихователю ГПД Челенюх А. І. у розмірі 3100 грн.

Дякуємо всім за надану допомогу, адже робити добрі справи ніколи не пізно.

Благодійна акція

З благодійної справи розпочав 2017/2018 н. р. шкільний центр "Милосердя".

Вчительський та учнівський колективи надали допомогу учениці 11-Б класу Фіцай Емілії, яка потрапила  в ДТП. Батькам учениці було передано кошти в розмірі 11 108 гривень.

Знаходимо час для добрих справ

У переддень світлого свята Воскресіння Господнього, шкільний центр «Милосердя» , за доброю традицією, привітав вдів та одиноких пенсіонерів села Ганичі. Продуктові набори, які зібрали учні школи, передали односельчанам директор школи М. Фельбаба, заступник директора з виховної роботи О. Юришинець та діловод школи Н. Аннишинець.

Слова подяки,  які звучали з уст людей залишають гарний слід у серцях і надихають на здійснення інших добрих справ.

Шкільний центр «Милосердя» вітає воїнів АТО зі святом Великодня!

Бажаємо Вам швидкого повернення додому, до своїх родин, живими і неушкодженими. Хай береже Вас Господь Бог та Божа Мати.

А від себе ми даруємо дорогим захисникам Великодній кошик солодощів.

Зі святом Вас!

ШКІЛЬНІ БЛАГОДІЙНІ СПРАВИ

Учні нашої школи взяли участь у акціях милосердя «Серце до серця» та «Назустріч мрії V», які вже стали традиційними в нашій школі. До благодійних фондів « Від серця до серця» та «Сильені духом» було перераховано благодійні внески в сумі 760 грн. та 755 грн. відповідно, які будуть направлені на лікування хворих дітей.

Дякуємо всім, хто долучився до добрих справ.

Актив центру «Милосердя»

Підтримуємо наших захисників
В зоні АТО продовжують лунати вибухи, а наші військові, ризикуючи власним життям, відстоюють мир і спокій в Україні. Вся країна вболіває за них і надає посильну допомогу.
 Учні нашої школи також завжди підтримують наших захисників.
Центр «Милосердя» організував для воїнів АТО збір продуктів харчування, які були відправлені в управління освіти Тячівської РДА для подальшої передачі в зону АТО 17 лютого 2017 р.
Центр «Милосердя» щиро вдячний вчителям, учням та батькам за допомогу!
Щиро віримо, що наш скромний внесок наблизить довгоочікуваний мир і спокій в Україні.

Продовжуємо робити добрі справи

Шкільний центр «Милосердя» продовжує робити добрі справи. 16 листопада зусиллями центру було надано допомогу Тячівському притулку «Парасолька» у вигляді продуктів харчування та одягу. А також надано допомогу товариству Червоного Хреста на суму 4095 гривень. Дякуємо всім, хто долучається до добрих справ, адже вони ніколи не втрачають своєї вартості.

Актив центру «Милосердя»

Сторінка 1 із 2