Нагородження вчителя предмету «Захист Вітчизни» Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Немеш Михайло Федорович здійснює викладання навчального матеріалу предмета «Захист Вітчизни» у відповідності до вимог навчальних програм . Вчитель добре володіє методами та прийомами ефективного навчання предмету , дає ґрунтовні знання . На уроках застосовує різні форми роботи з учнями.
На практичних заняттях формує в учнів навички виконання прийомів, дій і
нормативів з використанням приладів спостереження, засобів інженерного обладнання та індивідуальних засобів захисту, спортивного обладнання. Використовує різні інтерактивні технології, створює атмосферу співпраці,
розуміння у викладанні матеріалу, дає змогу реалізувати особистісно орієнтоване навчання.
Вчитель формує в учнів на уроках та в позаурочний час інтерес до військової справи, глибоке розуміння громадянського обов"язку, готовності стати на захист Батьківщини, вивчати бойові традиції та героїчні сторінки історії Збройних сил. Розвиває в учнів почуття патріотизму до рідного краю, Батьківщини. Саме завдяки педагогічній майстерності Михайло Федоривич днями нагороджений відзнакою «За заслуги перед Збройними силами України». Відзнаку вручив начальник відділу цивільно – військового співробітництва управління оперативного командування «Захід» підполковник Рисюк А.М. та начальник відділення забезпечення Тячівського РВК капітан Шваля Є.М.
З привітальним словом виступив директор школи М.Фельбаба, який відзначив вагомість предмету «Захист Вітчизни» в структурі навчальних предметів старшої школи та роботу вчителя в напрямку військово-патріотичного виховання.
Учні школи привітали всіх присутніх святковим концертом.