RSS

Ми на Facebook

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить
Шановні батьки та учні! Відповідно до листа МОН України від 16.03.2020 р.N -406 у навчальних закладах впроваджено дистанційне навчання для учнів 1-11 класів. Завдання, розробки уроків, відео ресурси, презентації з навчальних предметів для 1- 11-х класів на період до 03 квітня 2020 р., покласифіковані за класами і предметами Комунікація з учнями на період дистанційного навчання здійснюватиметься за допомогою сервісів Google Classroom та Hangouts, Microsoft Teams, Zoom, Class Dojo, Classtime, Viber. Прохання до учнів надавати зворотній зв'язок, виконувати завдання і надсилати для перевірки вчителям-предметникам..
Помилка
  • Помилка завантаження даних каналу

Новини

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Нагородження вчителя предмету «Захист Вітчизни» Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Немеш Михайло Федорович здійснює викладання навчального матеріалу предмета «Захист Вітчизни» у відповідності до вимог навчальних програм . Вчитель добре володіє методами та прийомами ефективного навчання предмету , дає ґрунтовні знання . На уроках застосовує різні форми роботи з учнями.
На практичних заняттях формує в учнів навички виконання прийомів, дій і
нормативів з використанням приладів спостереження, засобів інженерного обладнання та індивідуальних засобів захисту, спортивного обладнання. Використовує різні інтерактивні технології, створює атмосферу співпраці,
розуміння у викладанні матеріалу, дає змогу реалізувати особистісно орієнтоване навчання.
Вчитель формує в учнів на уроках та в позаурочний час інтерес до військової справи, глибоке розуміння громадянського обов"язку, готовності стати на захист Батьківщини, вивчати бойові традиції та героїчні сторінки історії Збройних сил. Розвиває в учнів почуття патріотизму до рідного краю, Батьківщини. Саме завдяки педагогічній майстерності Михайло Федоривич днями нагороджений відзнакою «За заслуги перед Збройними силами України». Відзнаку вручив начальник відділу цивільно – військового співробітництва управління оперативного командування «Захід» підполковник Рисюк А.М. та начальник відділення забезпечення Тячівського РВК капітан Шваля Є.М.
З привітальним словом виступив директор школи М.Фельбаба, який відзначив вагомість предмету «Захист Вітчизни» в структурі навчальних предметів старшої школи та роботу вчителя в напрямку військово-патріотичного виховання.
Учні школи привітали всіх присутніх святковим концертом.

Презентація школи


Завантажити

Флешмоб у Ганичівській ЗОШ І-ІІІ ст.  

МОН України

ПедПреса
Go to top