RSS

Ми на Facebook

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання, які проходитимуть тестування в 2019 році, розпочнеться 5 лютого. Відповідний наказ, яким затверджений календарний план проведення ЗНО-2019, підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Новини

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Нагородження вчителя предмету «Захист Вітчизни» Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Немеш Михайло Федорович здійснює викладання навчального матеріалу предмета «Захист Вітчизни» у відповідності до вимог навчальних програм . Вчитель добре володіє методами та прийомами ефективного навчання предмету , дає ґрунтовні знання . На уроках застосовує різні форми роботи з учнями.
На практичних заняттях формує в учнів навички виконання прийомів, дій і
нормативів з використанням приладів спостереження, засобів інженерного обладнання та індивідуальних засобів захисту, спортивного обладнання. Використовує різні інтерактивні технології, створює атмосферу співпраці,
розуміння у викладанні матеріалу, дає змогу реалізувати особистісно орієнтоване навчання.
Вчитель формує в учнів на уроках та в позаурочний час інтерес до військової справи, глибоке розуміння громадянського обов"язку, готовності стати на захист Батьківщини, вивчати бойові традиції та героїчні сторінки історії Збройних сил. Розвиває в учнів почуття патріотизму до рідного краю, Батьківщини. Саме завдяки педагогічній майстерності Михайло Федоривич днями нагороджений відзнакою «За заслуги перед Збройними силами України». Відзнаку вручив начальник відділу цивільно – військового співробітництва управління оперативного командування «Захід» підполковник Рисюк А.М. та начальник відділення забезпечення Тячівського РВК капітан Шваля Є.М.
З привітальним словом виступив директор школи М.Фельбаба, який відзначив вагомість предмету «Захист Вітчизни» в структурі навчальних предметів старшої школи та роботу вчителя в напрямку військово-патріотичного виховання.
Учні школи привітали всіх присутніх святковим концертом.

Презентація школи


Завантажити

Флешмоб у Ганичівській ЗОШ І-ІІІ ст.  

МОН України

ПедПреса
Go to top