УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ!

Правила зарахування до 1-го класу

Шановні батьки майбутніх першокласників!
Оголошується прийом дітей до 1-х класів 2024-2025 н.р. Ганичівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Заяви до вступу в 1-й клас подаються одним з батьків.
До заяви додаються:
1) копія свідоцтва про народження дитини.
2) оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о. Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду; (відповідно до Наказу МОЗ № 682 від 16.08.2010 року;Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів;, листа МОЗ № 111-01/89 від 29 березня 2018 року; Щодо медичних довідок для відвідання закладів освіти;).
3) Копія документа, що підтверджує місце проживання/перебування дитини (для підтвердження права на першочергове зарахування).
Для підтвердження інформації про місце проживання дитини згідно  Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 №806  "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. № 684" надається один з таких документів (за вибором особи, яка подає заяву).

Зокрема:
1) паспорт громадянина України  одного з батьків дитини, що підтверджує місце проживання;
2) довідка про реєстрацію місця проживання/перебування особи (дитини або одного з її батьків), що видається відповідно до Правил реєстрації місця проживання та Порядкупередачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру,затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207;

3) витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання/перебування особи (дитини або одного з її батьків);
4) документ, що засвідчує право власності на відповідне житло (свідоцтво про право власності, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договір купівлі-продажу тощо);
5) документ, що засвідчує право користування житлом (договір найму, піднайму,оренди тощо), укладений між фізичними особами за умови, що користування відповідним житлом є реальним і здійснюється за згодою та волевиявленням власника майна; засвідчення цих двох обставин може відбуватися в різний, але прийнятний спосіб чи укладений між юридичною і фізичною особами, зокрема щодо користування кімнатою в гуртожитку.
За інформацією звертатися до адміністрації закладу з понеділка по п'ятницю з 08.00 до 15.00.

З повагою, дирекція школи!