Нарада керівників навчальних закладів

6 березня на базі Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів була проведена нарада керівників навчальних закладів Тячівького  району під керівництвом начальника управління освіти Тячівської РДА п. Думнич М.В.

В роботі наради взяли участь голова Тячівської районної адміністрації Дем’янчук В.Ю. та голова районної ради Фабрицій І.І.

Директори навчальних закладів ознайомилися з впровадженням нових державних стандартів в початковій школі в умовах реалізації Концепції НУШ, відвідавши уроки в 1-А,1-Б,1-В, 2-А, та 2-Б класах.  Класними  керівниками  в цих класах є Плиска В.Ю., Аннишинець М.М., ФІіцай М.І., Дзябко Н.І. та Пелех А.І.

Зі святковим концертом перед учасниками наради виступили учні 9-х класів під керівництвом класних керівників Березун Н.І., Герич Т.М. та музичного керівника Омельяненко Н.В.

З нагоди прийдешнього свята 8 Березня присутніх жінок привітав голова райкому профспілки  працівників освіти Тячівського району   Малешко І.Ю.