Загальношкільні батьківські збори

1 березня 2019 року в Ганичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено загальношкільні батьківські збори.

Порядок денний:

1. Виступ директора школи М. Фельбаби про  основні напрямки розвитку навчального закладу.

2. Здоров'я дітей - здоров'я нації (сімейний лікар Г. Мацола)

3. Результати роботи школи за І семестр та  плани на ІІ семестр 2018/2019 н.р. (М. Омельяненко ,заступник директора з НВР)

4.  НУШ: впровадження нових державних стандартів  (В.Фіцай, заступник директора з НВР)

5. Стан виховної роботи (О. Юришинець, заступник директора з ВР)