Протипопожежні навчання в Ганичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

В рамках заходів по протипожежній безпеці 5.04.2018 року в школі було проведено протипожежні навчання з відпрацюванням дій у разі виникнення пожеж.

У навчанні взяв участь державний пожежно-рятувальний пост смт. Дубове.

Під час навчань було перевірено систему оповіщення, стан засобів пожежогасіння, вентиляції, протипожежної сигналізації.

Учні відпрацювали вихід зі школи під час евакуації. Допомогли їм в цьому вчителі та учні 11-х класів під керівництвом вчителя предмета «Захист Вітчизни» Немеша М. Ф. Причиною евакуації стало умовне загорання комп’ютерного класу, який розташований на ІІ поверсі школи та «загорання» класу на І поверсі.

Рятувальники провели практичне тренування та  роз’яснювальну роботу з учнями школи щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки як у школі, так і в побуті.

В ході тренування пожежники локалізували умовні пожежі та продемонстрували спецзасоби, які використовують для захисту життя людей під час таких ситуацій.

Дирекція Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів дякує державному національно-рятувальному посту(смт. Дубове) у складі І-ї варти: начальнику караулу майору Горзову І. І., командиру відділення прапорщику Михалчичу І. М., пожежному прапорщику Омеляну М. І, водію старшині Цубері І. В. та начальнику ДПРП смт. Дубове підполковнику Коновалову О. О.  і заступнику начальника капітану Поп М. М.