Підсумкова лінійка

4 квітня в Ганичівській ЗОШ I-III ступенів відбулася підсумкова лінійка за наслідками роботи школи за лютий-березень  2017/2018 н. р.

На лінійці виступила заступник директора з виховної роботи Юришинець О. М., яка оголосила результати участі  1-11 класів у шкільних конкурсах та акціях милосердя. За результатами роботи перше місце виборов  5-Б клас(класний керівник Омельяненко Н.В.)

Також Оксана  Михайлівна  вручила грамоти за результатами конкурсів.

Заступник деректора з НВР Омельяненко М.В. вручив учням сертифікати переможців та учасників міжнародних конкурсів "Колосок" та "Гринвіч".

На завершення, учні 8-А класу запропонували переглянути презентацію на тему "Герб  України. 100-річчя з дня народження", яку їм допомогла підготувати педагог-організатор  Магула Н.І.