Відкритий урок з основ здоров'я

5-го лютого у 7-Б класі було проведено відкритий урок з основ здоровя

на тему

«Наркотична залежність. Ознаки наркотичної залежності»

Учні  дізналися про шкідливий вплив наркотичних речовин, як формується наркотична залежність і ознайомилися з основними ознаками наркотичної залежності.

Наркоманія – це справжнє лихо у всіх країнах світу. Наркотики стали причиною передчасної смерті багатьох людей. У цей вир втягуються юначки, дівчата і навіть діти.

Наркотики – це речовини, які завдають величезну  шкоду, як окремій особистості, так і суспільству в цілому.

Всі   наркотики   характеризуються   руйнівним   впливом   на   фізичний   та психічний стан здоров’я підлітків і їхню соціальну поведінку.

Трагедія полягає в тому, що для деяких людей (особливо молодих) навіть одноразового вживання наркотику може бути достатньо, щоб опинитися у полоні наркотичної залежності

Наркотики – це страшно!   Цінуйте своє життя!!!