Не забуваймо про ближніх

Наближається одне з найулюбленіших свят нашої дітвори- День святого Миколая. В цей день всі діти очікують подарунків, які принесе їм Миколай. Хочеться, щоб у  цей день усі діти були  щасливими. Саме тому наша школа взяла участь у благодійній акції «Дітям АТО». Зусиллями педагогів та учнів школи, а також шкільної благодійної організації «Милосердя», було відправлено подарунки дітям, які потерпіли від подій на Сході України.

Крім того, шкільною організацією «Милосердя», було передано  соціальному центру «Парасолька» в м. Тячів продукти харчування та зимовий одяг.

Не забуваємо ми і про слабо забезпечених жителів нашого села, яким ми надаємо матеріальну допомогу у вигляді продуктових наборів.

За час діяльності благодійної шкільної організації було передано до Тячівського відділення Червоного Хреста матеріальної допомоги у вигляді дитячого одягу, іграшок та взуття на суму 24 тисячі гривень.

Ми дякуємо всім учням, батькам і  вчителям, що залучаються до цієї благодійної справи. Адже ми завжди маємо пам’ятати про тих, хто поруч і потребує нашої допомоги.