УВАГА! Шановні батьки, з 21 березня 2022 року навчальний заклад відновлює освітній процес та переходить на дистанційне навчання.

До відома!

21 березня 2022 року відновлено освітній процес за дистанційною формою навчання.

Дані для конференцій за посиланням тут

Розклад уроків  доступний нижче

Згідно рекомендацій МОН  Ганичівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів припиняє освітній процес і оголошує канікули з 28 лютого на 2 тижні

08.02.2022. Дистанційне навчання триває. І учні, і вчителі усвідомлюють, що вони мають працювати в новому режимі!
Кожен вчитель, відповідно до своїх потреб і маючи педагогічну свободу у виборі методів, використовує ті онлайн-інструменти, які йому зручні. В нашій школі педагоги обрали Zoom, все ж таки живе спілкування, хоч і через комп’ютер, дітям потрібне найбільше – такі уроки дуже подобаються учням і навіть батьки писали про них схвальні відгуки. Онлайн-уроки проводяться відповідно до розкладу. Viber та електронна пошта використовуються для відправлення виконаних завдань. На платформі Google-диск вчителі завантажують відеоуроки, посилання на додаткове відео чи дидактичні матеріали.

26.01.2022 дистанційне навчання стартувало

Навчально-виховний процес в нашому закладі сьогодні розпочався дистанційно.
Адміністрація закладу відвідала уроки, поспілкувалися з вчителями та учнями.
Рухаємося далі…

Сторінка 1 із 158