УВАГА! З першого по дванадцяте березня 2021 року навчальний заклад переходить на дистанційне навчання.

"Ми - різні, ми - рівні"
Під таким девізом пройшов тиждень психології в Ганичівському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів з 1 по 5 листопада під керівництвом психолога закладу Грежинець Ганною Миколаївною.
Протягом тижня проведено ряд цікавих заходів, в яких брали участь учні та вчителі школи.
 Тиждень розпочався з челенджу доброти "Зроби комплімент однокласнику"
 На плакаті " Я щасливий коли..." учні висловлювали свої думки про те, що робить їх щасливими;
Весело та активно пройшла квест-гра "Слідопит", в якій взяли участь команди 7-8 класів. В ході гри учні дізналися багато цікавої інформації про школу та вчителів.

Акція "Три слова про себе" дала змогу вчителям закладу охарактеризувати себе за допомогою трьох слів;

2 - А клас - "Чарівні цеглинки успіху";

4 - В клас - "Друзі. Вимоги до товаришування";

6 - А - "Здоров'я - цінність нашого життя";

9 - Б - "Колесо життєвого балансу";

5 - Б інтегроване заняття з вчителем основ здоров'я Куцин А.І. на тему "Здоров'я - джерело життя"

Відеозвіт доступний за покликанням

Тиждень української мови з 9 по 12 листопада стартував!
Урочисте відкриття свята розпочалося написанням диктанту національної єдності.
Учні 9-11 класів з хвилюванням слухали текст диктанту, старанно писали.
Пізніше учні взяли участь у проведенні Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика.

Учні 7,8 та 9-их класів з вчителем Попович О. П. підготували відеорепортаж до Дня української писемності та мови.
Дивимось!

Відео доступне за покликанням

Вітання з Днем працівників освіти 2021 від учнів 11 класів

Відкритий урок з предмету "Захист України"
16 вересня в Ганичівському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів проводився огляд-конкурс щодо визначення кращих вчителів предмету «Захист України» відповідно до листа ТВО начальника Тячівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки А. Олещука.

Сторінка 1 із 94