Помилка
  • Помилка завантаження даних каналу

Новини

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Конкурс  з інформатики "БОБЕР-2014"

«Бобер» — Мiжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності, який проводиться з метою підвищення ІКТ-компетентності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп’ютерною технікою та літературою, активізація творчої діяльності вчителів, надання статистичних даних результатів конкурсу для вдосконалення навчальних програм та підручників. Конкурс проводиться щорічно у першу неділю листопада спільно з Міжнародною Спільнотою “Бобер” (“International Beaver Community”). Організація «International Beaver Community» налічує на сьогодні 13 країн. Україна впершне провела в себе конкурс в 2008. У 2010 році в Україні взяло участь близько 25 000 учасників.
Ідея конкурсу виникла в 2003 році під час проведення в США Міжнародної Олімпіади з Інформатики у керівника литовської команди проф. Валентини Дагєне. Там же з’явилась і назва конкурсу. Відомий американський вислів про працьовитих і цілеспрямованих людей– «Busy as a beaver». Тому симпатичний бобер став символом цього турніру.Перший конкурс був проведений у Литві в 2004 році. У наступному році в литовському місті Пасваліс одинадцять країн – Австрія, Данія, Естонія, Єгипет, Ізраїль, Латвія, Литва, Нідерланди, Німеччина, Польща, Фінляндія- утворили Міжнародну Спільноту «Бобер». Завдання Спільноти – розробка та узгодження завдань національних конкурсів країн-учасників з метою підвищення комп’ютерної грамотності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп’ютерною технікою та літературою.

 9-10 листопада у Ганичівській школі цей конкурс було проведено з учнями 2-11 класів під керівництвом вчителів інформатики Куцин О. В. та Герич Т. М.

Офіційний сайт конкурсу: http://bober.net.ua

З умовами завдань можна ознайомитися та завантажити  на сайті кабінету інформатики Ганичівської ЗОШ за посиланням 

 


 

Презентація школи


Завантажити

Флешмоб у Ганичівській ЗОШ І-ІІІ ст.



  

МОН України

ПедПреса
Go to top