Краплинка радості

8 листопада шкільний благодійний центр « Милосердя» та учнівський актив школи, в рамках акції « Від серця до серця», відвідали будинок пристарілих в смт. Усть-Чорна. Учні привезли мешканцям будинку гостинці: продукти харчування, одяг, який зібрали учні школи, а також потішили стареньких своїм спілкуванням.

На даний час в будинку проживає 18 літніх людей з різних куточків Закарпаття. Не всі вони одинокі. Дехто з них має дітей, але вимушений доживати останні роки у будинку пристарілих.

Надіємося, що зернини доброти, які ми зронили в душах наших учнів, не зникнуть безслідно.

Центр « Милосердя» дякує адміністрації школи, лідерам учнівського врядування, учням школи і батькам. Які долучилися до цієї доброї справи і подарували краплинку радості одиноким людям.