ХТО НЕ ПАМ'ЯТАЄ МИНУЛОГО, НЕ ВАРТИЙ МАЙБУТНЬОГО

22 жовтня 2013 року громадськість с. Ганичі відзначила 69-ту річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. З нагоди цього свята учні 7-Б класу(кл. керівник Перегиня О. В.) провели годину історичної памяті на тему "Вони визволяли наше село". Діти підготували муз.-літ. композицію з нагоди свята.

Під мелодію пісень воєнних років прозвучали слова: "Імен хоч скільки називай, усіх злічить не можна, За  свій карпатський рідний край боєць боровся кожний..."

Учні прослухали історію визволення Тячівського району від фашистського поневолення золотої осені 1944 року, зокрема, села Ганичі і вшанували память тих, хто віддав своє життя за щастя і свободу нинішніх поколінь. Дізналися про те, що імена героїв-односельчан викарбувані на сільському Обеліску слави с. Ганичі та занесені в Книгу Памяті України.

Про післявоєнні роки, історію та розвиток с. Ганичі учням розповів ветеран праці Іван Михайлович Думнич.

Наприкінці свята семикласники  декламували вірші і мали можливість ознайомитися з ілюстрованим альбомом про відомих односельчан, які зробили великий внесок у розвиток та розбудову доброї слави села Ганичі.