УВАГА! З першого по дванадцяте березня 2021 року навчальний заклад переходить на дистанційне навчання.

З досвіду організації дистанційного навчання

Впродовж  карантину учителі  Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  отримали досвід організації роботи з дітьми дистанційно обравши сервіси Viber, Zoom  та Google Classroom і довели, що справді можливо якісно проводити  навчання на відстані. А саме, навчились комунікувати з учнями, користуватися онлайн-сервісами, створювати відеоконференції, збирати файли з роботами, ставити оцінки онлайн, контролювати виконання завдань, використовувати соціальні мережі, створювати контрольні роботи, надавати консультації учням.