У нас відбувся КВК…

Правду кажуть, «вмієш працювати – вмій відпочивати». Саме ці слова підкреслюють незабутню атмосферу, яка панувала на території нашого навчального закладу 6 березня 2013 року. Учні із самого рання з посмішками йшли на навчання, жартували між собою і нагадували, що за два дні Свято 8 березня .

Після закінчення уроків усі були в очікуванні головної події дня – гри КВК між учнями школи за звання кращої  команди. Участь у цій чудовій грі взяли 2 команди:

1.     «Нулики» –  учні 10-х класів

2.     «Плюси» – учні 11-х класів

Коли ведучі (Фіцай Н. П., Перегиня Н. А.)  запросили команди на сцену, виявилось, що в залі є ще одна досвідчена команда поціновувачів гумору – вельмишановне журі, до складу якого входили:

1.    Омельяненко М. В. – заступник директора з НВР.

2.    Фіцай В. В. – заступник директора по НВР в початкових класах, вчитель математики.

3.    Юришинець О. М. – заступник директора по НВР.

4.    Медвідь Н. В. – вчитель математики.

5.    Грежинець Н. І. – вчитель математики.

Гра проходила у три тури:

-    Візитівка, де команди представляли себе;

-    Тріатлон, який складався з конкурсів – «Розминка», «Конкурс портретів», «Конкурс приладів, «Аукціон», «Пантоміма», «Чарівний ящик», «Конкурс вболівальників» ;

-    Конкурс капітанів, в якому капітан команди «Плюси» виграла солодкий приз – банку з цукерками.

Запекла боротьба тривала від самого початку і до завершення свята гумору. Команди ні чим не поступалися одна одній і лише заключне слово журі визначило переможця. Звання чемпіона  виборола команда 11-х класів - Плюси.

Всі команди були нагороджені цінними подарунками.

Свято вдалося на «УРА»!!!!!!!!

Відповідальні за проведення КВК Куцин О. В, Бердар-Фера М. М.

==================================================================