Тиждень хімії

Тиждень хімії в школі проводився з 25.03.2013 по 29.03.2013.  Протягом тижня були проведені такі заходи:

• 25.03 – Учні 11-А класу підготували      інформацію про історію виникнення хімії       як науки, відкриття хімічних елементів.
  • 26.03 – Учні 9-А класу провели      позакласний захід на тему «Подорож-казка країною Хімія». Були проведені      наступні досліди: «Виверження вулкана», «Миттєва фотографія», «Горіння      снігу».
  • 28.03 – Учнями 11-А класу було      проведено захід «Хімія на кухні».

Роль хімії в харчовій промисловості на сучасному етапі відіграє велику роль. Завдяки відповідним реактивам можна провести аналіз харчових продуктів. Наприклад, якість молочних продуктів можна виявити розчином йоду.

•    29.03 -  Учні 8-х класів провели позакласний захід «Вірші на уроках хімії».
  • На завершення тижня була проведена вікторина по хімії.

(Відповідальна за проведення заходів вчитель хімії Герич  Н. М.)

=====================================================================