ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ

6 грудня учні 6-Б, 8-Б та 11-Б класів привітали вчителів та учнів нашої школи зі святом – Днем захисника Вітчизни. Цього дня ми знову повертаємося пам’яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути,  кому зобов’язані мирним небом над головою. Насправді - небагато в нас таких важливих дат, як день тих, чия професія - Батьківщину захищати. Це свято, що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі.

Подвиги Захисників Вітчизни – це та велика і велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодним змінам у сучасному мінливому світі. Це постійна школа виховання молоді, яка присвятила себе військовій професії і служить справі збереження миру у своїй країні та далеко за її межами. Це взірець реального дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу!