Відкритий урок зі  світової літератури

17 грудня 2012 року  вчитель світової літератури,  Косач Наталія Іванівна, з учнями 6-Б класу провела цікавий відкритий  урок на тему «Подорож Скруджа різдвяної ночі в часі і просторі як можливість осягнути своє життя»(за повістю Ч. Діккенса «Різдвяна пісня у прозі»). Використала різноманітні методи та форми роботи на уроці, зокрема інтерактивні методи навчання. Кожен вид роботи супроводжувався показом мультимедійних слайдів.

На уроці були присутні директор школи, завучі та члени МО вчителів світової та української  літератур.

Учні жваво працювали з текстом повісті, будували гроно на тему «Скрудж», складали ланцюжок помилок Скруджа та  план-карту його подорожі різдвяної ночі.

В кінці уроку була підготовлена невелика літературна композиція «З Різдвом Христовим». Урок побудований методично правильно. Гості та учні класу залишилися задоволеними.