RSS

Ми на Facebook

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Шановні батьки та учні! Відповідно до листа МОН України від 16.03.2020 р.N -406 у навчальних закладах впроваджено дистанційне навчання для учнів 1-11 класів. Завдання, розробки уроків, відео ресурси, презентації з навчальних предметів для 1- 11-х класів на період до 03 квітня 2020 р., покласифіковані за класами і предметами Комунікація з учнями на період дистанційного навчання здійснюватиметься за допомогою сервісів Google Classroom та Hangouts, Microsoft Teams, Zoom, Class Dojo, Classtime, Viber. Прохання до учнів надавати зворотній зв'язок, виконувати завдання і надсилати для перевірки вчителям-предметникам..

Новини

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Учні 9 класів підготували концерт до Міжнародного жіночого дня

6 березня у приміщенні актової зали Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся святковий концерт до Дня 8 березня -  свята весни і краси. Зі словами привітання до жіночого колективу виступив директор школи Фельбаба М. М та заступник директора з ВР Омельяненко М. В.

Підготували виступ учні 9-их класів з класними керівниками Корсак М. В. та Кухта О. І. Музичний керівник - Омельяненко Н. В.

  

Презентація школи


Завантажити

Флешмоб у Ганичівській ЗОШ І-ІІІ ст.  

МОН України

ПедПреса
Go to top