Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Відкритий урок з музичного мистецтва

Цікавий як  за змістом, так і за формою, відкритий урок з музичного мистецтва «Французький шансон» проведений 4 березня з учнями  7-Б класу вчителем Н.В.Омельяненко. На ньому учні мали змогу поринути у ліричний світ французького шансону, познайомитися із його представниками(Патрісією Каас, Джо Дассеном, Едітою Піаф), а також почути музичні твори у їх виконанні.

Прослуховування музики супроводжувалося переглядом живописних краєвидів Парижа з презентації, яку підготувала вчитель музичного мистецтва.

Надія Василівна вдало провела паралелі між французьким та українським шансоном, розповівши учням про одну з найкращих  перлин української популярної пісні - «Червону руту» В.Івасюка. Учні виконали її та розповіли прекрасну легенду про виникнення чарівної квітки.

Під кінець уроку діти презентували власний проект «Музична Франція», який став підсумком вивченого на уроці.