RSS

Ми на Facebook

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Шановні батьки та учні! Відповідно до листа МОН України від 16.03.2020 р.N -406 у навчальних закладах впроваджено дистанційне навчання для учнів 1-11 класів. Завдання, розробки уроків, відео ресурси, презентації з навчальних предметів для 1- 11-х класів на період до 03 квітня 2020 р., покласифіковані за класами і предметами Комунікація з учнями на період дистанційного навчання здійснюватиметься за допомогою сервісів Google Classroom та Hangouts, Microsoft Teams, Zoom, Class Dojo, Classtime, Viber. Прохання до учнів надавати зворотній зв'язок, виконувати завдання і надсилати для перевірки вчителям-предметникам..

Новини

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Відкритий урок з музичного мистецтва

Цікавий як  за змістом, так і за формою, відкритий урок з музичного мистецтва «Французький шансон» проведений 4 березня з учнями  7-Б класу вчителем Н.В.Омельяненко. На ньому учні мали змогу поринути у ліричний світ французького шансону, познайомитися із його представниками(Патрісією Каас, Джо Дассеном, Едітою Піаф), а також почути музичні твори у їх виконанні.

Прослуховування музики супроводжувалося переглядом живописних краєвидів Парижа з презентації, яку підготувала вчитель музичного мистецтва.

Надія Василівна вдало провела паралелі між французьким та українським шансоном, розповівши учням про одну з найкращих  перлин української популярної пісні - «Червону руту» В.Івасюка. Учні виконали її та розповіли прекрасну легенду про виникнення чарівної квітки.

Під кінець уроку діти презентували власний проект «Музична Франція», який став підсумком вивченого на уроці.

Презентація школи


Завантажити

Флешмоб у Ганичівській ЗОШ І-ІІІ ст.  

МОН України

ПедПреса
Go to top