Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Ще один реалізований проект...
З метою забезпечення безпеки дорожнього руху та дотримання вимог ПДР, адміністрація Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів спільно з головою Ганичівської сільської ради Фіцаєм А.В. реалізували проект з благоустрою території школи та відкрили пришкільну автостоянку, що дає можливість звільнити узбіччя та під'їзд до шкільного подвір'я від транспортних засобів.
Дирекція школи висловлює подяку сільському голові Фіцаю А. В. та вчителеві предмету Захист Вітчизни Немешу М. Ф. за участь у здійсненні проекту, розуміння і надану допомогу у вирішенні шкільних питань.