Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

День учителя у Ганичівській ЗОШ

Велика шкільна родина, талановиті учні одинадцятих класів та улюблені вчителі Ганичівської школи   зібралися 4 жовтня, щоб відсвяткувати осіннє свято❤️.

Звучали пісні, вірші та музичне привітання від учениці 11-Б класу Мадярій Дарини, якими насолоджувався весь зал!

Директор школи вручив грамоти кращим педагогам школи від імені сільського голови Фіцая А. В., а саме,  Попович Л. І., Суходольській Л. М., Футько А. І., Омельяненко Н. В., Немешу М. Ф., Федурці М. М., Кустрьо Н. Ю.

Приємною несподіванкою було відеозвернення колишніх учнів школи до своїх вчителів, а саме: Фельбаби Анастасії, Фіцай Іванни, Попович Діани, Тяско Крістіни та Роксани, Короля Дениса, Перегині Наталії, Гендич Альбіни, Дербак Тетяни та Рибалко Ольги. Організатори свята  -  музичний керівник Омельяненко Н. В., учні 11 класів, класні керівники Куцин О. В. та Кубарич І. І.,  а також вчитель української мови та літератури Попович О. П.

Вітаємо всіх вчителів!