Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання, які проходитимуть тестування в 2019 році, розпочнеться 5 лютого. Відповідний наказ, яким затверджений календарний план проведення ЗНО-2019, підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Суботник

Прекрасна урочиста весняна традиція, збиратися на толоку і гуртом наводити лад у школі, нам дуже подобається. Це дозволяє не тільки підтримувати санітарний стан шкільних приміщень, але й прививати естетичні смаки учням.

Ось і сьогодні 6 квітня вчителі, учні, техперсонал школи вийшли на суботник, щоб прибрати в класах та привести в належний стан прилеглу шкільну територію.

Після проведеного суботника і школа, і двір, а особливо шкільний сад, почали милувати око. В шкільному саду зацвіли клумби, з’явилися нові лавочки, на яких можна повторити уроки і відпочити на перерві.