RSS

Ми на Facebook

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить
Шановні батьки та учні! Відповідно до листа МОН України від 16.03.2020 р.N -406 у навчальних закладах впроваджено дистанційне навчання для учнів 1-11 класів. Завдання, розробки уроків, відео ресурси, презентації з навчальних предметів для 1- 11-х класів на період до 03 квітня 2020 р., покласифіковані за класами і предметами Комунікація з учнями на період дистанційного навчання здійснюватиметься за допомогою сервісів Google Classroom та Hangouts, Microsoft Teams, Zoom, Class Dojo, Classtime, Viber. Прохання до учнів надавати зворотній зв'язок, виконувати завдання і надсилати для перевірки вчителям-предметникам..

Новини

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Суботник

Прекрасна урочиста весняна традиція, збиратися на толоку і гуртом наводити лад у школі, нам дуже подобається. Це дозволяє не тільки підтримувати санітарний стан шкільних приміщень, але й прививати естетичні смаки учням.

Ось і сьогодні 6 квітня вчителі, учні, техперсонал школи вийшли на суботник, щоб прибрати в класах та привести в належний стан прилеглу шкільну територію.

Після проведеного суботника і школа, і двір, а особливо шкільний сад, почали милувати око. В шкільному саду зацвіли клумби, з’явилися нові лавочки, на яких можна повторити уроки і відпочити на перерві.

Презентація школи


Завантажити

Флешмоб у Ганичівській ЗОШ І-ІІІ ст.  

МОН України

ПедПреса
Go to top