Свято точних наук

З метою заохочення учнів до вивчення математики, фізики та інформатики в школі був проведений Тиждень точних наук, основним завданням якого було популяризувати математику як веселу, цікаву і захоплюючу науку; розвинути творці здібності, комунікативність, витримку учнів.

В  рамках тижня було проведено виховний захід «Свято точних наук», у якому взяли участь учні 6-8 класів.

Основою тижня було практичне застосування математичних знань з девізом:

« Тим хто вивчає фізику,

Тим хто знає і любить інформатику

І тим хто ще  не знає, що він знає і любить математику

Присвячується тиждень точних наук!»