RSS

Ми на Facebook

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж
Шановні батьки та учні! Відповідно до листа МОН України від 16.03.2020 р.N -406 у навчальних закладах впроваджено дистанційне навчання для учнів 1-11 класів. Завдання, розробки уроків, відео ресурси, презентації з навчальних предметів для 1- 11-х класів на період до 03 квітня 2020 р., покласифіковані за класами і предметами Комунікація з учнями на період дистанційного навчання здійснюватиметься за допомогою сервісів Google Classroom та Hangouts, Microsoft Teams, Zoom, Class Dojo, Classtime, Viber. Прохання до учнів надавати зворотній зв'язок, виконувати завдання і надсилати для перевірки вчителям-предметникам..

Новини

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Тиждень «Зима»(НУШ)

 Завдання  тижня:

 Навчати учнів спостерігати за сезонними змінами у живій та неживій природі взимку.  Формувати навички дослідницької діяльності, класифікувати, узагальнювати набуті знання та використовувати їх у повсякденному житті.

 Ознайомити з мистецькими творами про зиму, формувати уміння сприймати красу довкілля взимку, виявляти власні враження, висловлювати судження про побачене і почуте, відтворювати засобами мистецтва. 

 Формувати здоров’язбережувальну компетентність.

Навчати висловлювати свою думку, активно слухати в умовах усного спілкування, взаємодіяти з однокласникам

        З дітям перших класів було зроблено штучний сніг. Для цього використовували необхідні складники: крохмаль (кукурудзяний, картопляний) та олію (дитяча, соняшникова, рапсова…). Сніг на дотик стає крихким, як кінетичний пісок, але чудово ліпиться в кульки.

       Гра «Завітай у казку». З дітьми читали казку «В очікуванні зими», після читання запропонували сплести «сніжинку», використовуючи клубок нитки для в’язання.
 

   На протязі тижня  запропонували учням виготовити годівнички.

   Створення композицій «Дерева взимку» та «Сніговики»

    Виконання математичних завдань.

Презентація школи


Завантажити

Флешмоб у Ганичівській ЗОШ І-ІІІ ст.  

МОН України

ПедПреса
Go to top