Тиждень «Зима»(НУШ)

Завдання  тижня:

Навчати учнів спостерігати за сезонними змінами у живій та неживій природі взимку.  Формувати навички дослідницької діяльності, класифікувати, узагальнювати набуті знання та використовувати їх у повсякденному житті.

Ознайомити з мистецькими творами про зиму, формувати уміння сприймати красу довкілля взимку, виявляти власні враження, висловлювати судження про побачене і почуте, відтворювати засобами мистецтва.

Формувати здоров’язбережувальну компетентність.

Навчати висловлювати свою думку, активно слухати в умовах усного спілкування, взаємодіяти з однокласникам

З дітям перших класів було зроблено штучний сніг. Для цього використовували необхідні складники: крохмаль (кукурудзяний, картопляний) та олію (дитяча, соняшникова, рапсова…). Сніг на дотик стає крихким, як кінетичний пісок, але чудово ліпиться в кульки.

Гра «Завітай у казку». З дітьми читали казку «В очікуванні зими», після читання запропонували сплести «сніжинку», використовуючи клубок нитки для в’язання.

На протязі тижня  запропонували учням виготовити годівнички.

Створення композицій «Дерева взимку» та «Сніговики»

Виконання математичних завдань.