Всеукраїнський  тиждень права

В рамках  Всеукраїнського тижня права З 10 по 14 грудня з учнями 8-11 класів  вчителями історії та правознавства (Фельбаба М. М.,  Фельбаба В. В. , Герич Т. В., Грежинець Г. М.) було проведено наступні заходи:

- перегляд науково-популярного фільму «Конвенція ООН про права дітей»;

- конкурс на кращий малюнок «Права дитини в малюнках»;

- конкурс на кращий літературний твір на тему «Права очима дітей»;

- години спілкування «Подорож у країну прав», «Права дитини»;

- правовий брейн-ринг(9-А, Б);

- тестування «Чи знаю я свої права»;

- учні відвідали Тячівський районний суд.