"Година коду 2018" в Ганичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів
Hour of Code – це міжнародна освітня ініціатива, що спрямована на популяризацію ІТ серед школярів за допомогою проведення спеціально розробленого інтерактивного уроку інформатики. Учні виконують завдання, спроектовані таким чином, що ознайомлення з основними алгоритмічними структурами відбувається в ігровому режимі.

6 грудня учні 10-А класу(вч. Куцин О. В.) долучилися до глобального заходу Hour of Code 2018!

Розв'язавши ряд різноманітних логічних завдань, діти змогли відчути себе в ролі програмістів і створити власні ігри.

Цього року понад 180 країн взяли участь у написанні кодів; лише в Україні зареєстровано 212109 учнів під час проведення заходу! І ми є серед них)))