RSS

Ми на Facebook

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж
Шановні батьки та учні! Відповідно до листа МОН України від 16.03.2020 р.N -406 у навчальних закладах впроваджено дистанційне навчання для учнів 1-11 класів. Завдання, розробки уроків, відео ресурси, презентації з навчальних предметів для 1- 11-х класів на період до 03 квітня 2020 р., покласифіковані за класами і предметами Комунікація з учнями на період дистанційного навчання здійснюватиметься за допомогою сервісів Google Classroom та Hangouts, Microsoft Teams, Zoom, Class Dojo, Classtime, Viber. Прохання до учнів надавати зворотній зв'язок, виконувати завдання і надсилати для перевірки вчителям-предметникам..

Новини

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Тема тижня "Територія" у пілотних класах Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Цього місяця учні 2-х пілотних класів працюють над темою "Територія". Діти знайомлять прибульців (Фліпа, Тікі та Блума) з територією нашої країни, нашого села.

Виготовили цікавий проект "Наше село" та побували в краєзнавчому музеї «Калина», де познайомилися з минулим життям наших предків. Учні працювали над груповими проектами «Територія бобра» та «Мій населений пункт», Будували будиночки для інопланетян(технології ЛЕГО).

Презентація школи


Завантажити

Флешмоб у Ганичівській ЗОШ І-ІІІ ст.  

МОН України

ПедПреса
Go to top