Тема тижня "Територія" у пілотних класах Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Цього місяця учні 2-х пілотних класів працюють над темою "Територія". Діти знайомлять прибульців (Фліпа, Тікі та Блума) з територією нашої країни, нашого села.

Виготовили цікавий проект "Наше село" та побували в краєзнавчому музеї «Калина», де познайомилися з минулим життям наших предків. Учні працювали над груповими проектами «Територія бобра» та «Мій населений пункт», Будували будиночки для інопланетян(технології ЛЕГО).