Бобер 2018

Бурхливий розвиток комп’ютерної техніки й інформаційних технологій вимагають від людини оволодіння ними. Сучасне століття називають століттям інформації. Людина повинна навчитися орієнтуватися в інформаційному потоці. І чим раніш це відбудеться, тим ефективніше буде її робота.

Діти початкової ланки з задоволенням вивчають інформатику в школі вже з 2 класу. Цікавою формою роботи є участь у інтерактивних конкурсах. Вже третій рік поспіль школярі беруть участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер», де розв’язують завдання на розвиток логіки, уваги, творчого мислення тощо. 11-13 листопада 2018 року в Ганичівській ЗОШ відбувся конкурс за участю 58 учнів. Цікавими були завдання «Сейф», «Світильник», «Повітряні кульки».