Зустріч із  працівниками центру зайнятості

11 квітня 2018 р. в рамках проведення Тижня профорієнтації, згідно річного плану роботи школи та за ініціативи адміністрації школи, було проведено зустріч із представником Тячівського районного центру зайнятості провідним фахівцем відділу активної підтримки Брай Наталією Василівною. Зустріч було проведено з метою інформування з питань працевлаштування та соціального захисту від безробіття майбутніх випускників школи.

Наталія Василівна ознайомила учнів із напрямками роботи центру, вакансіями та професіями, які потребує наш район та область, а також про допомогу, яку може надати центр зайнятості при  обранні професії.

Учні мали змогу отримати пояснення щодо співпраці центру з навчальними закладами та отримати відповіді на ряд запитань.

На зустрічі також була присутня Когут Діана Денисівна, головний спеціаліст відділу « Дубівське бюро правової допомоги», яка поінформувала присутніх про можливість надання безкоштовної юридичної допомоги учням, батькам , вчителям та жителям району з реалізації прав людини.

Для зручності було роздано листівки з інформацією про адресу та графік роботи бюро  правової допомоги.

Дирекція Ганичівської ЗОШ щиро вдячна Наталії Василівні Брай та Когут Діані Денисівні за участь у зустрічі зі школярами.