Засідання атестаційної комісії

15 березня 2018 року в школі відбулося засідання атестаційної комісії І рівня. Під час своєї роботи члени комісії оглянули робочі місця вчителів та матеріали атестації. Вчителі представили творчі звіти у вигляді електронного портфоліо.

За результатами присвоєно  3 педагогам кваліфікаційний рівень – «спеціаліст ІІ категорії», 2 – «спеціаліст І категорії», порушено клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня:

• про присвоєння кваліфікаційної категорії “спеціаліст вищої категорії” – 5 педагогічним працівникам;
  • про підтвердження  раніше присвоєної кваліфікаційної категорії “спеціаліст вищої категорії” - 7 педагогів;
  • про підтвердження  раніше присвоєного педагогічного звання “старший учитель”- 6 педагогів;
  • про присвоєння педагогічного звання “старший учитель” – 4 педагогів.