Тиждень української мови в Ганичівській ЗОШ

З 9 по 15 листопада в Ганичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проводився тиждень рідної мови під девізом "О рідне слово, хто без тебе Я..." Урочистою промовою свято мови відкрив директор школи Фельбаба М.М. привітав усіх присутніх з національним Днем писемності.

Виступили вчителі-філологи, які розповіли про виникнення письма, потім звучали українські мелодії, лунали поезії про мову. Після урочистостей кращі учні були запрошені взяти участь у І етапі XVI Міжнародного конкурсу знань української мови ім. Петра Яцика.

У кабінеті української мови, одягнені у вишиванки учні з хвилюванням чекали оголошення завдань. І ось нарешті їхні голівки схилилися над аркушами паперу. Усі щось писали, думали, їх хвилювання передавались і вчителям. Роботи здано. Кожен із них з нетерпінням чекає результатів.