Тиждень іноземної  мови

Свято «Здрастуй, іноземна мово!» завітало у Ганичівську ЗОШ І-ІІІ ст.

«Знати іноземну мову – це означає мати одного ключика до всіх дверей» - такий девіз супроводжував день мови.  Веселі пісеньки, вірші, запальні танці приготували учні, які вивчають німецьку мову.

Особливо активними були першокласники: Бердар Адріан, Бердар Василь, Мацола Альбіна.

Бурхливими оплесками проводжали всі учні солістку Фіцай Даніелу, яка виконала пісню «Підманула, підвела».

З учнями 6-Б, 7-А,Б, 10-А класів (вчитель Перегиня О. В.) проведено позакласний захід з німецької мови на тему «Вивчаємо німецьку із задоволенням».

Учні дізналися багато пізнавального про важливість вивчення нім. Мови, її роль у світі, зокрема, про німецькомовні країни. Діти із задоволенням розказували вірші, виконували пісні німецькою мовою, слухали жарти.

Заключним у відзначенні Тижня іноземної мови став виступ учнів, які вивчають в школі англійську мову. В ньому брали участь учні 5-А, 7-А, 7-Б, 8-А, 6-А класів, які продовжили виступ молодших школярів. Учні 7-А класу присвятили свій виступ приходу довгоочікуваної весни і представили презентацію «Друзі сонця». 7-Б клас запропонував подумати і поговорити про «Професії майбутнього». Яскравим і повчальним був також виступ учнів 5-А класу, які говорили про важливість вивчення англійської  мови, яка без сумніву є мовою №1 у світі. Прикрасили виступ п’ятикласників ритмічні пісні на іноземній мові.

Перлиною виступу став український народний танець (у виконанні Носи Ніколети, Герич Богдани, Бердар Аліни, Аннишинець Олесі, Дзябко Валерії), який ще раз засвідчив, що ми українці «чужого навчаємося, але й свого не цураємося».

Відповідальні за проведення Тижня іноземних мов Томищ Н. Ю.,  Кубарич М. Ю., Перегиня О. В., Попович Н. Ю., Куцин В. І.

=========================================================