Семінар-практикум з образотворчого мистецтва

20 листопада на базі Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання творчої групи учителів образотворчого мистецтва, на якому були присутні  педагоги інших шкіл району та керівник районного методичного кабінету Г. П. Мельник.

Засідання розпочалося з відкритого уроку образотворчого мистецтва у 6 класі на тему: «Декоративна композиція (малюнок, аплікація).

На високому методичному рівні його провела вчителька образотворчого мистецтва О. І. Кухта.  Урок був насичений цікавими  дидактичними вправами, психологічними етюдами, позитивними емоціями дітей та дорослих. Ольга Іванівна Кухта об’єктивно оцінила роботу кожного учня й  щиро всім подякувала.

Після відкритого уроку гості побували на виховному заході на тему: «Наше село», який підготувала вчитель музичного мистецтва Н. В. Омельяненко. Учні привітали гостей віршами, піснями та танцями.

До уваги гостей було запропоновано також виставку учнівських робіт за номінаціями:

1)  «Прекрасне довкола  нас» (Золота осінь);

2)   виставка учнівських робіт гуртка «Ізонитка» (Керівник: Кухта О. І.);

3)   «Знай, люби свій рідний край».

Підсумувавши почуте і побачене учасники високо оцінили рівень проведення уроку та позакласного заходу, подякували колегам за плідну роботу, за збагачений досвід, за ті чарівні хвилини зустрічі з прекрасним.